Współpraca

Intromix to sklep introligatorski online, który specjalizuje się w dystrybucji najwyższej klasy artykułów z branży technik zamocowań. Jako szanujący się dystrybutor sklep zapewnia fachowe doradztwo i pomoc w zakresie doboru mocowań dla współczesnej technologii. Szeroka oferta sklepu Intromix skierowana jest głównie do firm produkcyjnych, hurtowni, przedsiębiorstw usługowych z dziedziny meblowej, metalowej, budowlanej czy też elektrotechnicznej.

Jako dynamicznie rozwijające się przedsiębiorstwo, nieustannie monitorujemy najnowsze trendy panujące w branży zamocowań. Aktualna wiedza i doświadczenie gwarantuje dostarczanie innowacyjnych rozwiązań prosto do drzwi naszych klientów. Stawiając sobie wysokie wymagania technologiczne chcemy sprostać wymaganiom nawet najbardziej wymagających kontrahentów.

Intromix jako sklep online sukcesywnie poszerza swoją ofertę o nowe produkty dostosowane do potrzeb rozwijającego się rynku introligatorskiego. Zachęcamy do kontaktu ze specjalistami Intromix oraz współpracy.

Formularz kontaktowy